Si dy 18 vjeçarë, Lutfi Haziri dhe bashkëshortja e tij habisin me veshjen e fundit

14:28 | 26 Maj 2024

Lutfi Haziri habit me veshjen e re

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, ka marrë vëmendje me veshjen e veçantë me të cilën u paraqit sonte.

Në një fotografi të publikuar bashkë me gruan e tij, Haziri shihet teksa ka veshur pantollona të shqyer.

Kjo ka ngjallur edhe reagime të shumta nga përdorues të rrjeteve sociale.

Komento: