Si e festonte Rugova lirinë e Kosovës, Haziri publikon pamje interesante – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Si e festonte Rugova lirinë e Kosovës, Haziri publikon pamje interesante

10:20 | 17 Shkurt 2019

Kosova sot feston 11 vjetorin e shpalljes së Pavarësisë.

Me këtë rasty edhe Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka bërë një urim.

Ai bashkangjitur ka publikuar edhe një foto ku tregon se si e fesonte Rugova lirinë e Kosovës.

Kështu festonte Presidenti Rugova lirinë dhe demokracinë në Gjilan. Faleminderit President. Urime 11 vjetori i Pavarësisë së Republikës, shkruan Haziri në rrjetin social Facebook.

Komento: