Si pasojë e një aksidenti në Pejë, lëndohen dy persona – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Si pasojë e një aksidenti në Pejë, lëndohen dy persona

15:26 | 07 Janar 2019

Aksidentet e rënda janë shtuar shumë në kohët e fundit.

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në Pavlan të Pejës. Si pasojë e këtij aksidenti dyshohet të jenë lënduar dy persona.

Të përfshira në aksident janë dy vetura përderisa në vendin e ngjarjes tashmë kanë arritur edhe Njësiti i Policisë së Kosovës.

Ndërkaq, PK-ja vazhdimisht po bën apel nga qytetarët që të kenë kujdes të shtuar gjatë pjesëmarrjes në komunikacion, për të parandaluar aksidentet.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!