Si pasojë e rrymës, digjet një shtëpi në këtë vend të Kosovës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Si pasojë e rrymës, digjet një shtëpi në këtë vend të Kosovës

13:11 | 02 Qershor 2019

Një ngjarje mjaftë e rëndë ka ndodhur në Skenderaj.

Një person ka raportuar në polici se shtëpia e tij është përfshirë nga zjarri si pasojë e rrjetit elektrik.

Rasi ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në fshatin Rakinicë të Skenderajt dhe përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar.

Ndërkaq në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse ku zjarrfikësit e kanë lokalizuar zjarrin, bën të ditur policia në raportin 24 orësh.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!