Sigurimi rrahë brutalisht një person në “Albi Mall”, dyshohet se ishte për maskë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sigurimi rrahë brutalisht një person në “Albi Mall”, dyshohet se ishte për maskë

15:42 | 18 Maj 2021

Një diskutim i ashpër verbal mes sigurimit dhe një personi në “Albi Mall” ka degjeneruar në dhunë fizike.

Sipas pamjeve, shihet se si sigurimi godet personin në fjalë.

Nga informacionet e para është bërë e ditur se konflikti ka ndodhur për shkak të mos mbajtjes së maskës.

Video e plotë e gjeni në linkun poshtë:

Komento: