Silva-Milan, ky është lajmi i fundit nga Italia – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Silva-Milan, ky është lajmi i fundit nga Italia

00:02 | 13 Mars 2019

Cila do të jetë e ardhmja e sulmuesve të Milanit për sezonin e ardhshëm, ende nuk e kemi njohur.

Siguria është Krzysztof Piatek, matador i vërtetë i këtyre javëve të fundit përcjell ORAinfo.
Patrick Cutrone që nga ardhja e polakut nuk po gjen vend te rossonerët.

Kështi që Milan po mendon të gjejë një sulmues që do ta ndihmonte Piatekun në fazën e sulmit.

Zgjidhja, siç është shkruar kohët e fundit nga media të ndryshme, mund të jetë e brendshme dhe t’i përgjigjet emrit të Andre Silva.

Portugezi gjithashtu ka hapur kohët e fundit mundësinë e kthimit te Rossonerët./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!