Sinan Vllasaliu në zi, humbi këtë person të familjes sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Sinan Vllasaliu në zi, humbi këtë person të familjes sot

19:38 | 11 Korrik 2019

Sot është ditë zie në familjen e Sinan Vllasaliut.

Ai ka njoftuar miqtë se sot ka ndërruar jëtë motra e tij, Ajnije Vllasaliu përcjell ORAinfo

Sinani ka publikuar një foto në Instastory me të cilën tregon se kur do të baht varrimi i të ndjerës.

“U preht në paqe shpirti yt motër. Njoftoj të gjithë miqtë dhe familjarët, se sot me datë 11/07/19 ndërroj jetë motra jonë (Ajnije Adil Vllasaliu)”, ka shkruar Sinani./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!