Sinani po i ‘çmend’ fanset e tij me ndryshimin që ka bërë në pamje

15:55 | 10 Janar 2019

Alp Navruz është aktori shumë i njohur turk dhe që me rolet e tij u bë i njohur jo vetëm në Turqi por duke vazhduar në vendet përreth e deri në Evropë e në veçanti në Kosovë.

Në publikun shqiptar ai u bë shumë i njohur me rolin e tij të ‘Sinanit’ në serialin shumë të pëlqyer turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Ai mori vëmendjen e publikut edhe me pamjen e tij e që shquhet si një ndër aktorët më të bukur turk.

E në foton që ka postuar në Instagram, ai shihet se ka bërë një ndryshim të ri në flokë e që duket edhe më bukur se më parë./ORAinfo/

Komento: