Situata e rënduar me koronavirus në vendin tonë, por shikoni ku ka shkuar Leonora – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Situata e rënduar me koronavirus në vendin tonë, por shikoni ku ka shkuar Leonora

22:13 | 03 Gusht 2020

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se ka shkuar në Brezovicë./ORAinfo/

Komento: