S’ka “hajgare” me Milanin, po firmosë me mesfushorin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

S’ka “hajgare” me Milanin, po firmosë me mesfushorin e madh

15:48 | 12 Qershor 2019

Milan është afër transferimit të yllit të madh

Beppe Riso, agjent i Stefano Sensi, po takon Giovanni Carnevali përpara një lëvizje të mundshme të Milanit, raporton Sky Sport.

Riso u takua dje me Paolo Maldini duke zbuluar se takimi me legjendën e rossonerëve ishte pozitiv, përcjell ORAinfo.

Besohet se Riso dhe Maldini arritën një marrëveshje mbi lëvizjen e Sensit te Milanin dhe se agjenti i lojtarit tani po përpiqet të bindë Sassuolo për të shitur yllin e tyre./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!