S”ka kush që e ndal Milanin, vjen me tri transferime të mëdha – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

S”ka kush që e ndal Milanin, vjen me tri transferime të mëdha

09:47 | 24 Qershor 2019

Rossonerët janë aktualisht në vrullin e punës.

AC Milan dëshiron të transferojë Dani Ceballos të Real Madridit dhe gjithashtu është i etur për të mundur Romën për nënshkrimin e Jordan Veretout të Fiorentinës thotë Gazzette dello Sport, përcjell ORAinfo.

Gjithashtu është pretenduar se AC Milan mund të ketë edhe një të ri që mund ta vesh fanellën e tyre të famshme, me djalin e legjendës së klubit George Weah – Timothy 19-vjeçar – që thuhet të jetë një objektiv transferimi./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!