S’ka më diskutime, ky është trajneri i ri i Chelseas

16:30 | 05 Qershor 2019

Disa figura me influencë në Chelsea besojnë se Frank Lampard duhet të jetë menaxher i ri i klubit anglez.

Maurizio Sarri, është i vendosur të largohet nga klubi pas një sezoni dhe legjenda e Chelseas, Lampard është informuar si një zëvendësim i mundshëm pas një sezoni të fortë debutimi në krye të Derby County, përcjell ORAinfo.

Ndonëse ka më shumë emra në dispozicion, Lampard besohet të jetë njeriu i duhur për të udhëhequr Chelsean përmes një ndalimi të dyfishtë të transferimeve./ORAinfo/

Komento: