Skivi me postim tejet prekës për privimin e Albertit: Nuk po më besohet që shkove – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Skivi me postim tejet prekës për privimin e Albertit: Nuk po më besohet që shkove

21:16 | 27 Janar 2021

“Nuk po më besohet që shkove”, postimi prekës i Skivit për privimin nga jeta të shokut të tij Albert Krasniqi.

Këngëtari kosovar Visar Shala, i njohur si Skivi në botën e shoubizit, ka reaguar për privimin nga jeta e shokut të tij, Albert Krasniqit.

Skivi përmes një postimi në llogarin e tij në instagram ka thënë se Alberti ishte shoku i tij më i mirë dhe besnik që ka pasur ndonjëherë.

Tutje, ai tha se Alberti i kishte qëndruar reperit kosovar afër në momentet më të vështira.

Më poshtë gjeni reagimin e tij.

“Buddy nuk po m’besohet qe shkove. Pse kaq heret?Pse? … Ne momentet me te mira e me te keqija gjithmone ke qene aty per mu. Je kon, je, dhe do t’mbetesh shoku ma i mire e ma besnik qe e kom pas najher n’jete. U prefsh ne paqe ”.

Kujtojmë se për vrasjen e Albert Krasniqit u prangos babai i tij, Skender Krasniqi, si i dyshuari kryesor.

Albert Krasniqi ishte i afërm me grupin Baba Stars dhe një kohë menaxher i grupit.

Komento: