Skuadrat angleze në “luftë” me Milanin, shkak ky futbollist – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Skuadrat angleze në “luftë” me Milanin, shkak ky futbollist

23:30 | 08 Shkurt 2019

AC Milan i është bashkuar Tottenhamit dhe Arsenalit në kërkim të transferimit të Hector Herrera, raporton Corriere dello Sport përcjell ORAinfo.

Mesfushori i Meksikës është vendosur të bëhet një futbollist i lirë në verë, pasi që rinovimi i kontratës së tij me Porto duket se po ngadalësohen , ndërsa shumë klube futen në garë për ta rrëmbyer yllin meksikan.

Mbetet të shihet se cila skuadër do ta rrëmbejë në fund Herreran./ORAinfo/

Komento: