S’ndodh shpesh, Edi Rama publikon foto plazhi së bashku me bashkëshorten dhe djalin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

S’ndodh shpesh, Edi Rama publikon foto plazhi së bashku me bashkëshorten dhe djalin

16:28 | 09 Gusht 2019

Edi Rama këto ditë të nxehta po i kalon me familje duke u freskuar në jug të bregdetit shqiptar.

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama pothuajse e ka bërë traditë të publikojë imazhe të ndryshme në rrjetet sociale.

I pari i qeverisë shqiptare zakonisht zgjedh një fotografi që ka të bëjë me aktualitetin ditor dhe e vlerëson si imazh i ditës.

Por, kësaj radhe lideri i Partisë Socialiste ka bërë një përjashtim dhe ka publikuar një fotografi jo të zakonshme.

Së fundi, politikani ka përzgjedhur të sjell një pozë në krah të bashkëshorte, Lindës gjersa shijojnë rrezet e diellit në plazh shqiptar.

Së bashku me Lindën ata shihen duke e shikuar vogëlushin e tyre, Zahon, i cili po notonte para syve të prindërve.

Ndryshe, Rama kohët e fundit është ballafaquar me protesta të opozitës pas mbajtjes së zgjedhjeve lokale, të cilat i bojkotuan pothuajse të gjitha partitë që nuk janë pushtet.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!