Solari nuk dëshiron ta shohë me sy këtë futbollist – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Solari nuk dëshiron ta shohë me sy këtë futbollist

21:11 | 30 Dhjetor 2018

Gjigantët spanjollë Real Madrid thuhet se janë të pavendosur për të ardhmen e Iscos,

Është trajneri i Santiago Solari i cili nuk dëshiron ta shohë me sy spanjollin dhe i të gatshëm ta lenë të shkojë, por Florentino Perez nuk donte ta shiste atë përcjell ORAinfo.

Tuttosport deklaron se ani pse Juventusi është i interesuar për të dhe do të hidhen në shansin për ta sjellë atë në Torino, spanjolli nuk do të dëshirojë të largohet nga Real Madrid në janar.

Një arsye pse ai nuk do të largohet në janar sepse gruaja e tij pret një fëmijë të dytë shumë shpejt. Por opsioni i nënshkrimit të tij në verë është ende i hapur./ORAinfo/

Komento: