Solskjaer “bën hajgare” me transferimet e Mourinhos, i quan të moshuar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Solskjaer “bën hajgare” me transferimet e Mourinhos, i quan të moshuar

17:28 | 29 Dhjetor 2018

Shumë gjëra kanë ndryshuar në Old Trafford në javët e fundit, duke përfshirë objektivat e transferimit të Man United përcjell ORAinfo.

Menaxher i ri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer nuk planifikon të vazhdojë planet e mëparshme të transferimit të Jose Mourinho kur hapet afati i janarit në javën e ardhshme.

Mourinho kishte rezervuar Toby Alderweireld dhe Ivan Perisic të cilat kishin qenë objektivat e tij kryesore në janar, megjithatë Solskjaer e konsideron dyshen shumë të vjetër.

Norvegjezi i cili ka pohuar më parë se do të ketë një të dhënë në marrëveshjet e transferimit të Unitedit muajin e ardhshëm, thuhet se është i prirur për të shtuar më shumë talentë të rinj në skuadrën e tij./ORAinfo/

Komento: