Solskjaer jep lajmin e madh

16:53 | 21 Dhjetor 2018

Ole Gunnar Solskjaer ka lënë të kuptohet se Manchester United do të bëjë lëvizje të lojtarëve të mëdhenj në dritaren e janarit dhe ka premtuar se do të “ketë një kontribut” mbi transferimet e klubit përcjell ORAinfo.

Ish-sulmuesi i Djajëve të Kuq ka marrë detyrën e përkohshme të ekipit nga Old Trafford deri në fund të sezonit duke zëvendësuar Jose Mourinho.

Momentalisht, United pozionohet në vendin e gjashtë në tabelën e Premier League me gjithsej 26 pikë të tubuara./ORAinfo/

Komento: