Solskjaer synon që me këtë formacion ta mposht Newcastle United – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Solskjaer synon që me këtë formacion ta mposht Newcastle United

21:00 | 02 Janar 2019

Ole Gunnar Solskjaer synon që të vazhdojë me fitore me Manchester United.

Solskjaer shpreson t ëfitojë ndaj Neëcastle United në ndeshjen që do të zhvillohet tani.

‘Djajtë e Kuq’ në kuadër të xhiros së 21-të janë mysafir të Newcastle United.

Ndeshja mes Neëcastle United dhe Manchester United fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

New. United:

Man Utd: De Gea, Valencia, Jones, Lindelof, Shaë, Poga, Herrera, Matic, Martial, Rashford, Mata

Komento: