Solskjer jep lajmin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Solskjer jep lajmin e madh

16:29 | 28 Janar 2019

Menaxheri i përkohshëm i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, nuk pret që ndonjë prej skuadrës së tij të Manchester United të largohet në këtë afat kalimtar përcjell ORAinfo.

Matteo Darmian dhe Antonio Valencia lidhen shumë me lëvizjet në Itali dhe ka pasur spekulime mesfushori brazilian Andreas Periera mund të largohet.

Por Solskjaer i tha gjatë konferencës së tij për shtyp këtë mëngjes: “Për momentin unë shoh se të gjithë dëshirojnë të qëndrojnë në klub”./ORAinfo/

Komento: