Sot është modele e famshme: A e njihni personin në këtë imazh? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sot është modele e famshme: A e njihni personin në këtë imazh?

15:52 | 22 Qershor 2022

E njihni personin në këtë imazh?

Arbenita Ismaili shihet që edhe në vegjëli ka qenë e bukur dhe shumë e lezetshme.

Në këtë fotografi të publikuar kur ka qenë fëmijë, shihet që vajza e saj është kopje e Arbenitës, shkruan Kosovarja.

Në showbizin shqiptar Arbenita njihet si partnerja e Feros dhe si nëna e Ninës, modelen nga Maqedonia e krahasojnë shpeshherë edhe me modelen amerikane, Kendall Jenner.

Për më shumë, imazhet në vijim dëshmojnë ngjashmërinë që kanë nënë e bijë.

Komento: