Sot i jepet lamtumira të riut që humbi jetën nga aksidenti në Podujevë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Sot i jepet lamtumira të riut që humbi jetën nga aksidenti në Podujevë

13:15 | 03 Maj 2019

Sot varroset 19-vjeçari që humbi jetë nga aksidenti në Podujevë.

19 vjeçari, Çlirim Gashi, do të varroset sot në ora 18:00 në varrezat e fshatit Dobërdol.

Çlirim Gashi humbi jetën dje pas një aksidenti që kishte pësuar gjatë ditës së diele në fshatin Bajqinë.

Nga lëndimet e aksidentit, në vend ka humbur jetën edhe i afërmi i Çlirimit, Jahir Gashi, i cili është varrosur të hënën në të njëjtat varreza.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!