SPAL-Milan, befasi në formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

SPAL-Milan, befasi në formacionet zyrtare

20:08 | 26 Maj 2019

Sote e pret një ndeshje e vështirë Milanin.

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes SPAL dhe Milan.

SPAL dhe Milan do të përballen nga ora 20:30. Kjo ndeshje është shumë e vlefshme për Kuqezinjtë, që do të kërkojnë fitore me shpresën që Interi ose Atalanta do të lëshojë pikë për të siguruar një vend në Champions.

Në të kundërtën, sezonin e ardhshëm do të bëjë gara në Europa League.

SPAL XI: Viviano; Cionek, Vicari, Bonifazi; Lazzari, Valoti, Murgia, Kurtic, Fares; Petagna, Antenucci.
Milan XI: G Donnarumma; Abate, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Bakayoko, Calhanoglu; Suso, Piatek, Borini

Komento: