S’po ia do me Milanin, ja kush pritet të largohet nga “San Siro” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

S’po ia do me Milanin, ja kush pritet të largohet nga “San Siro”

14:40 | 11 Shkurt 2019

Milan e mposhti Cagliarin 3-0 dje dhe u kthye në vendin e 4 në renditjen e Serie A.

Një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rossonerëve, Hakan Calhanoglu po kalon një periudhë të vështirë dhe ende nuk ka arritur të shënojë dhe zhgënjimi i tij ishte i dukshëm dje përcjell ORAinfo.

Megjithatë, duket se të gjithë lojtarët janë pranë tij dhe e mbështesin atë në këto kohë të vështira, siç njoftoi dje Tiemoue Bakayoko në Twitter, duke festuar fitoren e skuadrës bëri tagg mesfushorin turk në post.

Numri 10 i Milanit iu përgjigj francezëve me fjalë të mëdha.

Gjithsesi kjo nuk i ka ndaluar gazetave të tregojnë se turku mund të largohet nga Milan shumë shpejtë./ORAinfo/

Komento: