Stuhi e fuqishme përfshinë Podujevën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Stuhi e fuqishme përfshinë Podujevën

00:00 | 08 Gusht 2022

Moti do të ndryshojë në vendin tonë.

Të reshura të shumta të shiut ranë mbi rajonin e Llapit gjatë orëve të mbrëmjes të së dielës.

Pas disa ditëve me diell dhe mot të ngrohtë, në disa pjesë të Kosovës sot ka pasur të reshura të shiut.

Komento: