Stuhia e verës që kaloi sot mbi Prishtinë (PAMJE) – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Stuhia e verës që kaloi sot mbi Prishtinë (PAMJE)

23:21 | 21 Qershor 2022

Mendim Rugova ka shpërndarë disa pamje të stuhisë së verës që kaloi sot mbi rajonin e Kosovës.

Stuhia solli breshër, erëra të forta dhe shi.

Këto janë pamjet nga reshjet e fundit në vend:

Komento: