Sulmohen me granatë policët dhe doganierët në Jarinjë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sulmohen me granatë policët dhe doganierët në Jarinjë

18:51 | 17 Tetor 2021

Një aksident ka ndodhur në Jarinjë.

Para pak minutash është sulmuar me granatë pikë-qëndrimi i zyrtarëve policorë dhe doganierëve në kufirin e Jarinjes, bëjnë të ditur burime të KosovaPress-it.

Sipas këtyre burimeve, granata është hedhur nga ana e Serbisë. Përveç dëmtimit të objektit, nuk dihet nëse ka të lënduar.

Komento: