Sulmuesi brazilian i thotë ‘PO’ Interit

10:18 | 15 Janar 2019

Ishte pjesë e Interit dhe tani po e ëndërron rikthimin të klubi ‘Zi e Kaltër’.

Sulmuesi brazilian Gabriel Barbosa aktualisht është në huazim te Flamengo, por ai e dëshiron rikthimin te nerazurët, përcjell lajmi.

Barbosa dështoi ta tregonte veten në herën e parë te Inter, ndërsa tani e kërkon edhe një shans.

Braziliani do të jetë në huazim te Flamengo deri në fund të këtij sezoni, pastaj nerzaurët do të vendosin se çfarë do të bëjnë me të ardhmen e tij.

Komento: