Super-lojtari e do rikthimin tek Real Madridi, kjo është përgjigja e skuadrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Super-lojtari e do rikthimin tek Real Madridi, kjo është përgjigja e skuadrës

18:13 | 15 Prill 2019

Duket se një nga lojtarët më të mirë, e do rikthimin tek Real Madridi.

Real Madrid është në dijeni se Raul de Tomas e do rikthimin në skuadër.

Talenti është aktualisht në huazim te Rayo Vallecano, gjersa ka shënuar 14 gola në 19 paraqitje në këtë sezon.

Real Madrid nuk është i gatshëm që ta rikthejë në skuadër, duke ditur se ka një numër të madh të lojtarëve në skuadrën e parë.

Zinedine Zidane ka kërkuar nga Tomas që të qëndrojë edhe një sezon në huazim, në mënyrë që të fitojë më shumë përvojë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!