Super-lojtari po largohet nga Interi, shokon me skuadrën e re

17:53 | 28 Dhjetor 2018

Një futbollist i njohur do të largohet nga Interi.

Miranda dëshiron të kthehet në Brazil për të luajtur për Flamengon, raporton Calcio Mercato përcjell ORAinfo.

34-vjeçari ka nënshkruar së fundmi një zgjatje të kontratës në San Siro deri në vitin 2020, por ai ka marrë oferta nga Flamengo dhe PSG që nga ajo kohë.

Miranda favorizon një kthim në atdheun e tij, por gjigantët e Amerikës Jugore mund të përpiqen të përputhen me kërkesat e tij të pagave prej 3 milion euro në vit./ORAinfo/

Komento: