Super ndeshja Holandë-Angli, befasi në formacionet zyrtare

20:26 | 06 Qershor 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes që do të zhvillohet në mes të Holandës dhe Anglisë.

Ndeshja mes këtyre dy kombëtareve do të jetë e vlefshme për gjysmëfinalen e Ligës së Kombeve.

Skuadra e parë që ka arritur finalen e këtij kompeticioni është ajo e Portugalisë, e cila tashmë pret për të njohur kundërshtarin e radhës.

Ndeshja mes Holandës dhe Anglisë do të luhet me fillim nga ora 20:45, në Portugali.

Më poshtë lajmi ua përcjell formacionet zyrtare të të dy kombëtareve për këtë ndeshje.

Holanda:

Anglia:

Komento: