Super-yllin e madh që e do Milan, po rrëmben skuadra e madhe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Super-yllin e madh që e do Milan, po rrëmben skuadra e madhe

00:03 | 11 Mars 2019

Tottenham janë bashkuar në garën për Federico Chiesa.

Sun pretendon se Spurs , saktësisht trajneri ,Mauricio Pochettino dëshiron të shtojë yllin 21-vjeçar të Fiorentina kështu që klubi mund të bëjë një shtytje të vërtetë për sezonin e ardhshëm përcjell ORAinfo.

Por marrëveshja do të kushtojë 70 milionë funte (91 milionë dollarë) pasi ata luftojnë me interesin e Juventusit, Milanit dhe Interit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!