Superndeshja Liverpool – Chelsea, publikohen formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Superndeshja Liverpool – Chelsea, publikohen formacionet zyrtare

20:17 | 14 Gusht 2019

Kanë filluar ndeshjet e Premierligës.

Liverpool dhe Chelsea kanë publikuar formacionet zyrtare për Superkupën e Evropës, përcjell lajmi.

Ndeshja do të fillojë në ora 21:00.

Liverpool: Adrian, Gomez, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Milner, Henderson, Oxlade-Chamberlain, Mane, Salah.

Chelsea: Kepa, Azpilicueta, Christensen, Zouma, Emerson, Jorginho, Kante, Kovacic, Pedro, Giroud, Pulisic.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!