Sureja po martohet, ky këngëtar i njohur turk po bëhet burri i saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Sureja po martohet, ky këngëtar i njohur turk po bëhet burri i saj

13:02 | 12 Korrik 2019

Asli Enver është një prej aktoreve më të pëlqyera turke.

Ajo është aktorja që po arrin popullaritet të madh në Turqi dhe jashtë saj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo po bëhet gjithnjë e më e njohur me rolin e saj të ‘Surejas’ në serialin ‘Nusja nga Stambolli’.

Sureja është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Tani, ajo është në lidhje me aktorin dhe këngëtarin turk, Murat Boz, dhe së shpejti pritet të bëjnë edhe dasmën./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!