“Syri i keq mos i paft”: Qëndresa e Labi kombinohen në mënyrë perfekte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Syri i keq mos i paft”: Qëndresa e Labi kombinohen në mënyrë perfekte

22:32 | 20 Shtator 2021

Qëndresa e Labi kombinohen në mënyrë të veçatë.

Qëndresa dhe Labi vazhdojnë të jenë çift i dalluar në mediat rozë.

Pasi që në shunë momente kalojnë në lajm, në çdo kohë janë aktiv me pozat e shumta nga përditshmëria, shkruan Kosovarja.

Duke i kushtuar tej mase rëndësi pamjes fizike, dyshja në çdo kohë kombinohen mes veti dhe duken perfekt.

Këtë imazh të fundit, dyshja kanë vendosur që të kombinohen në veshje.

Në imazh nuk mungon as vajza e tyre Rroa.

Komento: