Takohet me zyrtarët e klubit, Neymar drejt transferimit te gjiganti evropian – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Takohet me zyrtarët e klubit, Neymar drejt transferimit te gjiganti evropian

00:03 | 27 Janar 2019

Sipas njoftimeve në Spanjë, Neymar u takua me zyrtarë nga Barcelona muajin e kaluar për të diskutuar një lëvizje të mundshme në Camp Nou Brazili përcjell ORAinfo.

Ai mund të kthehet në ekipin e tij të mëparshme verën e ardhshme.

Radioja e Katalonjës pretendon se 26-vjeçari ka folur me skuadrën spajolle për të bërë marrëveshjen të ndodhë.

Raportet gjithashtu deklarojnë se sulmuesi i vjen keq për transferimin e tij rekord botëror në PSG në 2017 dhe është i vendosur të kthehet në klubin e tij të mëparshëm verën e ardhshme./ORAinfo/

Komento: