Taksisti i pafat nga Drenasi, ja çka i ndodhi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Taksisti i pafat nga Drenasi, ja çka i ndodhi

10:29 | 15 Shkurt 2019

Një taksist është grabitur në qytetin e Drenasit.

Siç ka raportuar taksisti në polici, atij i janë vjedhur 80 euro nga dy pasagjerë të enjten.

Hajnat kanë ikur, ndërsa policia ende nuk ka mundur t’i evidentojë.

“Gllogoc 14.02.2019-00:51. Viktima mashkull K-Shqiptar i cili punon si taksist ka raportuar se gjersa ishte duke i transportuar dy pasagjer, të njëjtit, nën kërcënimin e arm-ës i kanë grabit 80 euro dhe kanë ikur në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për të lënduar, përderisa rasti është duke u hetuar nga njësitet relevante policore”, thuhet në raporton policor.

Komento: