Tani është shumë e njohur, e dini për cilin personazh është fjala? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tani është shumë e njohur, e dini për cilin personazh është fjala?

11:20 | 22 Shtator 2022

Aktorja kosovare, Teuta Krasniqi vazhdon të jetë një person i dalluar me virtyte të larta.

Ajo në fushën e aktrimit po korr suksese të shumta, duke u dalluar me emrin që ka.

Në këtë imazh të fundit, Teuta shihet kur ka qenë e re dhe tejet e bukur edhe në atë kohë.

Përpos në stil pak më ndryshe, pamja e saj e bukur dëshmon që shumë pak ka ndryshuar.

Komento: