Taulanti dhe Arbnora bëhen prindër për herë të parë, publikojnë foton familjare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Taulanti dhe Arbnora bëhen prindër për herë të parë, publikojnë foton familjare

17:55 | 25 Mars 2020

Sot, futbollisti i mirënjohur Kosovar, Taulant Xhaka dhe gruaja e tij Arbnora janë bërë prindër për herë të parë.

Ata janë bërë prindër të një djali që e kanë pagëzuar me emrin, Klevis, përcjell ORAinfo.

E menjëherë pas lindjes, Arbnora ka publikuar foton e parë familjare.

Çifti, Taulant dhe Arbnora Xhaka kanë kurorëzuar dashurinë tyre para pak muajve./ORAinfo/

Komento: