Taulanti me gruan në Dubai, Arbnorën e ka zbukuruar kaq shumë shtatzënia – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Taulanti me gruan në Dubai, Arbnorën e ka zbukuruar kaq shumë shtatzënia

17:12 | 26 Dhjetor 2019

Taulant Xhaka dhe gruaja e tij, Arbnora janë një çift tejet i përfolur në publik.

Çifti tani javë vë prag për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Ata kanë shkuar ta shijojnë këtë kohë në Dubai.

E Arbnorën duket se e ka zbukuruar shumë shtatzënia./ORAinfo/

Komento: