Tayna fotografohet para pasqyrës, të brendshmet e saj marrin vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tayna fotografohet para pasqyrës, të brendshmet e saj marrin vëmendjen

14:29 | 19 Shtator 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare Tayna, njihet për këngët e saj që i ka kthyer në hite.

Ajo përpos muzikës, vëmendje të madhe nga mediat dhe publiku merr edhe për shkak të paraqitjeve të saj, gjithnjë në formën më të mirë, shkruan ORAinfo.

Tayna është cdo herë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshmet.

Se fundi këngëtarja ka publikuar disa foto ku shfaqet tepër hot.

E veshur provokuese dhe e shfaqur para pasqyrës, të brendshmet e Taynas marrin vëmendjen.

Turpi i reperes në këto dy imazhe po duket si ‘peshk’. /ORAinfo/

Komento: