Tayna nuk përmbahet, ‘qeras’ fansat me twerk – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Tayna nuk përmbahet, ‘qeras’ fansat me twerk

16:28 | 11 Shtator 2019

Tayna vazhdon të jetë ndër reperet më të përfolura në vend.

Ajo me këngët e saj ka bërë për vete mijëra fansa, shkruan ORAinfo.

Krahas muzikës Tayna është aktive edhe në rrjete sociale.

Reperja ka postuar një video, në të cilën shfaqet duke kërcyer. Ajo nuk heziton t’i ‘qeras’ fansat e saj edhe me një ‘twerk’. /ORAinfo/

Ky është momenti kur Tayna ‘qeras’ fansat e saj me ‘twerk’.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!