Tayna sot festoi ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tayna sot festoi ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

21:49 | 14 Dhjetor 2019

Tayna është këngëtarja që po bën bujë në muzikën shqiptare.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e saj u bënë të gjitha hite, përcjell ORAinfo.

Tayna është shumë e angazhuar tani në mbrëmje e koncerte të ndryshme.

Krahas angazhimeve në profesion, ajo është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, Tayna ka festuar ditëlindjen.

Ajo mbushi 23 vite dhe për moshën që ka është tejet e suksesshme./ORAinfo/

Komento: