Të dyja shumë të ëmbla, Kaltrina publikon foton më të bukur me vajzën

14:21 | 06 Qershor 2019

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto shumë të bukur me vajzën e saj të vogël./ORAinfo/

Komento: