Të emocionuar, babai i Bleros dhe Afronës mbajnë fjalim në ditën e dasmës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Të emocionuar, babai i Bleros dhe Afronës mbajnë fjalim në ditën e dasmës

23:15 | 21 Shtator 2019

Këngëtari i mirënjohur, Blero dhe e dashura e tij Afrona sot i kanë dhënë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë të madhe e që po cilësohet si dasma e vitit, përcjell ORAinfo.

E kjo ditë, emocionuese duket të jetë edhe për familjarët e tyre.

Sidomos për baballarët të cilët edhe kanë mbajtur një fjalim para të ftuarve./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!