Të ftuar së bashku me Ramushin në Tiranë, Anita i mahnit të pranishmit me dukjen

11:48 | 09 Dhjetor 2018

Anita Haradinaj është prezantuesja e njohur shqiptare dhe gruaja e kryeministrit aktual të Kosovës, Ramush Haradinajt.

Ata janë martuar para disa viteve dhe tani kanë tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë, shkruan ORAinfo.

Anita është shumë e njohur me stilin e saj të veçantë dhe shumë elegant.

Ajo së bashku me Ramushin kanë shkuar në Tiranë për të parë premierën e filmit që flet për biografinë e futbollistit të njohur shqiptar, Lorik Canës. Por, Anita ka marrë gjithë vëmendjen e publikut meveshjen dhe grimin e saj të thjeshtë por që duket aq bukur./ORAinfo/

Komento: