Të gjitha shpresat Milan i ka te ky futbollist – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Të gjitha shpresat Milan i ka te ky futbollist

16:44 | 25 Janar 2019

Gennaro Gattuso thotë se Krzysztof Piatek është ‘si Robocop’ dhe ka thënë se Milan po bëjnë gjithçka për të mbajtur Cristian Zapata përcjell ORAinfo.

“Piatek vjen si Robocop,” tha shefi i Rossonerëve në një konferencë për shtyp.

“Ai vetëm thotë katër fjalë, ai nuk humbet dhe është trefuar shumë i mirë në stërvitje”

“Ai është shumë i përgatitur fizikisht dhe ai pëlqen të sulmojë . Ai mbërriti me entuziazëm dhe u habit nga mënyra se si u mirëprit nga të gjithë”, ka thënë Gattuso./ORAinfo/

Komento: