Të gjithë të tronditur nga rasti i 16 vjeҫares, por një reagim i tillë nuk pritej nga Era – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Të gjithë të tronditur nga rasti i 16 vjeҫares, por një reagim i tillë nuk pritej nga Era

16:07 | 08 Shkurt 2019

Era Istrefi është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë dhe jo vetëm.

Projektet e saj janë shumë të pëlqyera dhe të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Era vazhdon të jetë shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sot përmes një postimi ajo ka reaguar edhe për rastin e 16 vjeҫares nga Drenasi, me një pamje nga protesta e djeshme.

A thua ishte Era pjesë e kësaj proteste? Kjo i ka habitur ndjekësit e saj./ORAinfo/

Komento: