Të gjithë uruan Ushtrinë e Kosovës, por ja ҫfarë bën Mihrija me motrën e saj

23:27 | 14 Dhjetor 2018

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sot kur të gjithë uruan Ushtrinë e Kosovës, Mihrija dhe Lora vazhduan me punën e tyre, duke u rregulluar e veshur njëjtë./ORAinfo/

Komento: