Të ngjashme si dy pika loti, Gresa Hoti na prezanton me motrën e saj

09:44 | 17 Qershor 2024

Ish konkurrentja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, Gresa Hoti po bëhet teze.

Lajmin e zbuloi vetë modelja përmes një postimi në Instagram, ku shihej motra dhe dhëndëri i saj, duke festuar, derisa në bazë të imazhit.

Duket se kanë qenë në festën e zbulimit të gjinisë së foshnjës.

E ngjashmëria e Gresës me motrën është e madhe.

Komento: